MAAILMA KÕIGE VÄRSKENDAVAM
ENERGIAJOOK

BEEBADI LUGU

19. sajandi keskpaigaks asus Itaaliast Melest pärit Giovanni Battista Parodi Ameerika unistust püüdma. 1865. aasta aprillis saabus ta laevaga "Santagne" Argentinasse. Hiljem alustas tema poeg Domingo Parodi Gran Buenos Airese lõunaosas pereettevõtte loomist, mis on viie põlvkonna jooksul kindlustanud oma juhtpositsiooni metsanduse, põllumajanduse ja loomakasvatuse, tööstus-, kaubandus- ja transpordisektoris, säilitades algse ülemaailmse visiooni

MESI ON OSA MEIE DNA-ST

1994

1994. aastal tungis mesindussektorisse tarutootjana viies põlvkond ja 21. sajandi alguseks oli PARODI GROUP selles sektoris juba maailmas tuntud ettevõte.

1997

Esimene mee, puitpakendite ja mesitarude hulgimüügi eksport Argentinast rahvusvahelisele turule.

2005

Matrunita Mediterranea S.r.l. peakorteri avamine Itaalias (pereettevõtte esimene välismaa peakorter) eesmärgiga saada maailma juhtivaks ettevõtteks mee import-ekspordikaubanduses.

2008

Ettevõtte rahvusvaheline laienemine mee ostmiseks peakorterite avamise kaudu Ameerika Ühendriikides, Brasiilias, Tšiilis, Etioopias, Hispaanias, Rumeenias, Ukrainas, Uruguays ja Vietnamis.

2011

Tööstusliku meetöötlemismudeli kasutusele võtmine Itaalias Euroopa toiduainetööstuse teenindamiseks.

2016

B2C üksuse loomine meepõhiste jaemüügitoodete arendamiseks.

2020

Sünnib ettevõte Mater Mediterranea S.r.l. mis tegeleb ainult tarbekaupadega.

KES ME OLEME?

Oleme neljanda põlvkonna pereettevõte ja üks maailma juhtivatest meega tegelevatest ettevõtetest. Me armastame mesilasi. Usume mee loomulikku headusesse. Oleme sügavalt pühendunud oma klientide tervisele ja ka mesilaste tervisele.

MIKS MESI?

Mesi on üks vanimaid toiduaineid, mida inimkond teab. Ensüümide ja antioksüdantide poolest rikastatuna on selle tervist edendavad omadused tuntud juba sajandeid. Vanad kreeklased nimetasid mett "jumalate nektariks". Meie spetsiaalselt koostatud retseptis kombineerime mee teiste tervislike koostisosadega ja tulemuseks on maailma kõige värskendavam energiajook.

MIS ON MEIE MISSIOON?

Meie missioon on olla looduslikku päritolu tervislike koostisosade ja suurepärase maitsega energiaallikas. Usume planeedi kaitsmisse ning mee ja ainult looduslike koostisosade kasutamisesse, et luua oma tarbijatele tervislikke tooteid. Töötasime aastaid selle nimel, et luua energiajook, mis pakuks paremat alternatiivi klassikalistele energiajookidele ning mis sisaldaks mett. Usume, et oleme selle leidnud! Iga BEEBADi purk tagab suurepärase maitse ja kauakestva meega töötava kütuse. Ei mingit värinat, ega ebameeldivat enesetunnet. Ei mingeid koostisosi, mille nime on võimatu hääldada - jätame selle teistele.
TOP