Erinevus, mida pakub BEEBAD

Enamik energiajooke on täis kunstlikke koostisosi ja säilitusaineid ning on äratuntava energiajoogi maitsega. BEEBAD on just vastupidine…
Selle ainulaadne koostis toob igasse purki suurepärase maitse, looduslikud koostisosad ja tohutu elujõu.

Mis on purgi sees?

Mesi

See on vanim ja kõige loomulikum magusa ning energia allikas, millele pole lisatud ohtlikke kemikaale ega rafineeritud suhkruid. BEEBAD x 250 ml purk sisaldab 13,8% mett, mis on optimaalne ja tasakaalustatud süsivesikute allikas, et saaksid oma päevale õige energiaga vastu minna.

Mesilaspiim

Mesilaspiim on kogu maailmas tuntud oma energiat andva ja turgutava toime poolest, mis on vananemisvastase toimega ning tugevdab immuunsüsteemi.

Taruvaik

Taruvaik on tuntud oma kasulike omaduste poolest, mille hulgast tõstame esile antibakteriaalsed ja viirusevastased omadused ning loomuliku immuunsüsteemi stimuleeriva toime, mis aitab kompenseerida väga intensiivset ja kurnavat päeva.

Vitamiiinid B6 & B12

Vitamiinid B6 ja B12, mida nimetatakse ka “energiavitamiinideks”, aitavad tugevdada immuunsüsteemi, ajutööd, punaste vereliblede moodustumist ja energia-ainevahetust.

Kofeiin

Aitab võidelda väsimuse ja kurnatuse vastu ning parandab reflekse ja keskendumisvõimet.

Ženšenn

Energiat andva toime poolest tuntud ženšenn on eriti kasulik vaimsele ja füüsilise heaolule, keskendumisvõime toetamiseks ja tõstmiseks ning väsimuse ja kurnatuse vastu võitlemiseks.

Maca

Maca on Peruu Andidele iseloomulik taim, mis suurendab teie keha võimet kohaneda stressiga, millega aktiivsed inimesed oma igapäevaelus, tööl või sportides sageli kokku puutuvad. Need omadused aitavad meie kehal ja vaimul vastu pidada väljakutsetele, stimuleerides vaimu ja keha.

BEEBAD on valmistatud maailma parimatest koostisosadest,
võime uhkusega väita, et BEEBAD EI SISALDA järgmisi koostisosi:

EI SISALDA

RAFINEERITUD SUHKRUID

EI SISALDA

TAURIINI

EI SISALDA

GLUTEENI

EI SISALDA

KUNSTLIKKE SÄILITUSAINEID

EI SISALDA

KUNSTLIKKE VÄRVAINEID

BEEBADI FILOSOOFIA

Looduslik on hea. Kunstlik on halb. See, mida sa oma kehasse paned on oluline. Ole parim versioon endast juues planeedi kõige puhtamat energiajooki.

Tänu oma looduslikele koostisosadele on BEEBAD ideaalne energiajook neile, kellele meeldib end iga päev proovile panna. See on ideaalne enne ja pärast sporti, aidates suurendada teie loomulikku elujõudu ja aidata kaasa taastumisele.

Ole tipptasemel nii vaimselt kui füüsiliselt. Mis võiks olla parem kui suurepärase maitsega energiajook, mis on täis looduslikku energiat? BEEBAD ei saa garanteerida sulle palgatõusu ega edutamist, kuid garanteerime, et BEEBAD aitab sul olla parim versioon iseendast.

Mesilased ei maga kunagi. BEEBADi looduslik energia elavdab igapäevaelu ning aitab üle saada ka tööpäevajärgsest väsimusest. BEEBAD pakub täiuslikku energiat, mida vajad oma päeva jooksul ning kui soovid midagi värsket ja maitsvat, siis võid seda kasutada ka suurepäraste kokteilide valmistamiseks. Ükskõik, mis sinu öös toimub, BEEBAD hoiab sind liikumas ja turgutab su organismi.

TOP